זקוק לאתר דומיננטי וקל לשימוש ?
מעוניינת להגדיל את המכירות מהעסק שלך ?
רוצים למשוך יותר לקוחות פוטנציאליים ?
העסק זקוק לשיפור תדמית בדחיפות ?
הגיע הזמן להתקדם ולקפוץ למים העמוקים !
התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר לאתר חדש שיזניק אתכם קדימה !

sample

ניהול תוכן פשוט וקל

מנסיון לקוחותיי, מערכת ניהול התוכן הינה איכותית וידידותית למשתמש, פשוטה לתפעול ואינה מצריכה ידע מוקדם בתכנות.  קראו עוד...

sample

עיצוב נקי ומרשים

תפיסת עולמי כמעצבת אתרים היא: less is more ויזואליות מרשימה לצד טקסט תמציתי. תמונה מוצלחת שווה אלף מילים. קראו עוד...

sample

ליווי מקצועי צמוד

החל משלב הרעיון, בדיקת מתחריו של העסק והשוואת אתרים מובילים בשוק באותו תחום, אפיון צרכיו השיווקיים קראו עוד...

sample

התאמה למנועי חיפוש ולקידום

בתהליך הבנייה יש לקחת בחשבון את מנועי החיפוש ולהתאים את האתר לפרמטרים הגורמים לו להיות רלוונטי לכמה שיותר גולשים. קראו עוד...

קבלו הצעת מחיר לבניית אתר
 1. שם מלא:
  נא להכניס את השם
 2. אי-מייל:
  אי מייל לא תקין
 3. הקלד קוד:
  הקלד קוד:
    רענןקוד שגוי

 4.   

ענת פוקס-פוקס עיצוב אתריםשמי ענת פוקס, בעלת תואר במשפטים (.LL.B). את עיסוקי כמעצבת אתרי אינטרנט התחלתי מתוך אהבה גדולה לתחום העיצוב והגרפיקה והצורך לתת מענה לבעלי עסקים קטנים ואנשים פרטיים הרוצים לשלב את רשת האינטרנט בפיתוח העסקי שלהם. היום ברור, כי מי שאין לו אתר אינטרנט, או שהאתר שלו מיושן ולא אסטטי, מוותר על אפשרויות רבות של התפתחות ומניח למתחרים שלו להשיג יתרון משמעותי על פניו.

המטרה אשר עומדת לנגד עיניי בבניית אתר ללקוח, היא ליצור רושם ראשוני חזק ויחד עם זאת, מסביר פנים ונעים לעין. שכן הוכח, כי קהל היעד הפוטנציאלי, שאינו מכיר את הלקוח או את העסק שלו, יחליט תוך שניות (ליתר דיוק 8 שניות) האם מדובר בעסק מקצועי ואיכותי או שמא בעסק חובבני, מיושן ולא עדכני. כפועל יוצא, יחליט גם האם להישאר באתר או לעזוב.

אני מאמינה במתן שירות אישי ואיכותי, הכולל עמידה בלוח הזמנים, זמינות, אדיבות ושיתוף מלא של הלקוח בתהליך העבודה.

כמו כן, אני מעניקה לווי מקצועי ושוטף החל משלב הרעיון, בדיקת מתחריו של העסק והשוואת אתרים מובילים בשוק באותו תחום, הגדרת קהל היעד, אפיון צרכיו התדמיתיים והשיווקיים של העסק ועד להעלאתו של האתר לרשת האינטרנט, הפעלתו ובדיקת תקינותו המלאה והכל – לשביעות רצון הלקוח.

מהניסיון שצברתי עד כה בבניית אתרים, אני יכולה לספר כי כל עבודה היא חוויה מאתגרת ומרגשת בפני עצמה, המובילה בסוף התהליך להולדתו של אתר המפתיע בקסמו וייחודיותו.

אשמח לעמוד לשרותכם.

 

לצפייה בתיק העבודות..

Scroll to Top