עיצוב אתרים » האם כדאי לפתוח עסק ללא לוגו?

האם כדאי לפתוח עסק ללא לוגו?

היום נדבר על טעות פטאלית שעושים בעלי עסקים רבים שמתחילים את הדרך בעולם העסקים התחרותי והאכזרי, וננסה לענות על השאלה האם לפתוח עסק ללא עיצוב לוגו מקצועי? התשובה היא שלא אבל תמשיכו לקרוא זה לא עולה כסף.

האם כדאי לפתוח עסק ללא לוגו

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

חשיבות הלוגו לעסק

הידעתם שלוגו הוא האלמנט הגרפי החשוב ביותר שיש לעסק? בניית מותג היא אחת הצעדים החשובים ביותר שכל בעל עסק צריך לעשות והדרך לזהות את המותג היא באמצעות הלוגו.

ניתן לראות את ההשפעה של הלוגו למשל בחברות בגדים שאנחנו מוכנים לשלם מחיר הגבוה בהרבה ממה שהמוצר שווה רק בגלל השם של החברה והלוגו שמופיע על הבגד. כן זה נכון שלעיתים ביחד עם הבגד יש גם עיצוב מגניב אבל אנחנו מדברים על חולצות ה-Basic שמעבר ללוגו והמחיר הכפול אין הבדל גדול בין חברה אחת לחברה אחרת שמוכרת חולצה באותה איכות ובחצי מחיר.

איפה משתמשים בלוגו?

אחרי שהבנתם את החשיבות ללוגו כעת בואו נבין איפה משתמשים בו. לאחר שסיימתם בהצלחה תהליך של עיצוב לוגו כעת חשוב להבין איפה ניתן להשתמש בלוגו ומה עושים איתו בפועל.

התשובה לשאלה של איפה ניתן להשתמש בלוגו היא מאוד פשוטה, בכל מקום שאפשר.

אז אם לצורך הדוגמא החלטתם שאתם ילדים גדולים מספיק כדי להשקיע סכום נכבד ולהתחיל תהליך של בניית אתר בוורדפרס אז אתם תדאגו להציג את הלוגו בתוך האתר.

אם יצרתם נייר מכתבים, חתימה למייל, כרטיס ביקור, באנרים לפרסום ומודעות, דף נחיתה וכו'… אתם תשתמשו בלוגו בכל אחד מהם. כמובן שהלוגו גם יופיע בשלט של העסק ואם יש לכם קו מוצרים פיזיים אתם תדאגו להדפיס או ליצור כל מוצר כאשר הוא מכיל את הלוגו של העסק.

למה הלוגו כל כך חשוב לעסק?

אחרי שהבנו שהלוגו הולך להופיע בכל אחד מהכלים/אלמנטים הגרפיים של העסק אז אתם כבר צריכים להבין לבד את החשיבות של הלוגו.

כאשר הלוגו מופיע בעצם בכל מקום אם מדובר על לוגו חובבני התפיסה של הלקוח לגבי העסק תהיה שלילית וככל שהעסק גודל זה הופך להיות יותר ויותר מורכב לבצע תהליך של מיתוג מחדש וליצור לוגו חדש לעסק.

הסיבה שהוא הופך להיות יותר מורכב היא בגלל שאתם תצטרכו להחליף את הלוגו בכל הנכסים הדיגיטליים שלכם (אתר אינטרנט, פרסומים ברשת וכו'…) ובכל האלמנטים הגרפיים שהדפסתם (שלט, פליירים, נייר מכתבים, כרטיס ביקור וכו'..).

כאשר אתם מתחילים תהליך של עיצוב לוגו לעסק וודאו שאתם מתנהלים מול מישהו מקצועי שיודע מה הוא עושה ושיוכל לסייע בבנייה של לוגו שיעזור לשרת את העסק באופן נאמן לאורך שנים רבות ובתקווה שהלוגו יישאר אתכם מתחילת הדרך ועד סופה.

כלי נגישות